Pokoje gościnne       +48 69 29 29 900                                                        IMG_5645

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do naszych pokoi gościnnych  w Zielonej Górze. Wszystkim naszym gościom gwarantujemy pełen komfort pobytu , tak aby służbowa czy turystyczna wizyta w Zielonej Górze była naprawdę przyjemna.

Naszą mocną stroną jest położenie. Obiekt znajduje się przy samym wjeździe do Zielonej Góry od strony Poznania i Warszawy. Dojazd do każdego miejsca w „Winnym Grodzie” nie przekracza 10 minut, a także wyjazd w każdym kierunku nie przysparza trudności.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Strefa Aktywności Gospodarczej „Spalony Las”, gdzie swoje siedziby ulokowały takie firmy jak LUG, STELMET, LUMEL oraz wiele innych. W odległości 500 metrów znajduje się Centrum Rekreacyjno Sportowe, a w nim park wodny, który oferuje wiele atrakcji wraz z najdłuższą zjeżdżalnią w Polsce (koszt pobytu 10 zł).

Pokoje urządziliśmy z myślą o przedstawicielach handlowych. W każdym pokoju gwarantujemy wygodne miejsce do pracy, dostęp do szybkiego internetu  oraz wielu programów telewizyjnych w jakości HD. Na naszych gości zawsze w pokoju czeka woda gazowana i niegazowana z ujęcia Joanna.

Zadbaliśmy o wystarczającą ilość gniazdek elektrycznych by każdy Gość nie miał problemu z podłączeniem wszystkich swoich urządzeń. W łazienkach znajdują się ręczniki, suszarki do włosów, oraz dozowniki z mydłem, zawsze przy zlewie i pod prysznicem.
W naszym obiekcie zawsze śpią Państwo na wysokiej klasy materacach średnio twardych wyposażonych w 7 stref twardości i sprężyny kieszeniowe.

Udostępniamy także kącik do prasowania i możliwość wyprania i wysuszenia ubrań w wysokiej klasy pralce i suszarce firmy MIELE.

Możemy zagwarantować pełne wyżywienie w pobliskiej restauracji Tawerna i La siarra, lub zorganizować catering w dowolnej konfiguracji .

Dysponujemy dużym bezpiecznym parkingiem

Zapraszamy także osoby chcące przeprowadzić rekrutację, dysponujemy klimatyzowaną salą konferencyjną dla 20 osób.

Udostępniliśmy salkę pod imprezy do 30 osób ” Piekiełko”. Zapraszamy do rezerwacji. Ceny ustalane indywidulanie.

W naszym hotelu oferujemy Państwu

pobyt w pokojach 1, 2 i 3 osobowych

Rodzaj 1 osobowy 2 osobowy 3 Osobowy
Pokój 150 – 200 zł 180 – 250 zł 250-320 zł

Cena zawiera nocleg w pokoju z łazienką, parking, dostęp do internetu, podatek vat.

Dzwoniąc do recepcji mogą Państwo zapoznać się z aktualnymi promocjami

W wolnej chwili polecamy:

Dla naszych gości przygotowaliśmy rowery Merida, na którym można zwiedzać okolicę, albo wybrać się na jedną z opracowanych przez nas tras.

Zaledwie kilometr od naszego obiektu znajduje się park wodny z najdłuższą zjeżdżalnią wodną w Polsce ( 210 m )

http://parkwodny.zgora.pl/

Polecamy także
http://www.palmiarnia.zgora.pl/
http://www.mzl.zgora.pl/
http://www.bunkry.pl/pl/index.html
http://www.park-muzakowski.pl/
http://krzystkowice.eisp.pl/

Zielona Góra słynie z życia nocnego – dla lubiących dobrze się zabawić proponujemy klub Heaven

Dla zainteresowanych spokojniejszą muzyka polecamy klub Kawon – www.kawon.zgora.pl

A także Xdemon

http://www.zg.xdemon.pl/

Szczególnie polecamy najbliższe termy, położone po niemieckiej stronie granicy zaledwie 123 km od Zielonej Góry w malowniczej miejscowości Bad Saarow. Woda ma 39 stopni oraz 1 % zasolenia

http://www.bad-saarow.de/pl/

Dane firmy

Pokoje Gościnne Katarzyna Macur
ul. Truskawkowa 1 A
65 -129 Zielona Góra
NIP 973-072-61-51 REGON 977987395

Bank Zachodni WBK S.A. 2 O. Zielona Góra

konto 24 1090 1636 0000 0000 6208 6721

tel. + 48 68 324-98-40
tel. + 48 606 586 302
tel. + 48 69 29 29 90

e-mail: hotel@hotel.zgora.pl
Bezpośredni email do właściciela: katarzynamacur@gmail.com

ZASADY REZERWACJI

W celu stałego podnoszenia jakości usług i utrzymania cen na stałym poziomie stworzyliśmy czytelne zasady rezerwacji. Wieloletnie doświadczenie oraz dokładne badania statystyczne pozwoliły nam stwierdzić, że zawsze występuje pewien określony procent „ niedojazdów”, co ma znaczący wpływ na wzrost cen noclegów. Dlatego dla poprawienia komfortu podróży proponujemy zapoznanie się z kilkoma zasadami, których przestrzeganie pozwoli nam ograniczyć stosowanie overbookingu i co za tym idzie poprawi komfort podróżowania.

Pokoje w naszym obiekcie można rezerwować z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, rezerwacje przekraczające ten termin traktowane są jako rezerwacje wstępne – niezobowiązujące. Nie pobieramy zaliczek dlatego prosimy o podanie nazwy firmy, lub nazwiska oraz numeru telefonu komórkowego. Rezerwacja jest standardowo ważna do godziny 18, jednak można rezerwując pokój zaznaczyć zamiar późniejszego przyjazdu. W takim przypadku pozwalamy sobie zadzwonić do klienta ok godziny 21 w celu potwierdzenia przyjazdu. W razie braku kontaktu traktujemy rezerwacje jako anulowaną. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych, lub po prostu zmiany planów prosimy o kontakt i możliwe najszybsze anulowanie rezerwacji. W przypadku zdarzeń losowych w naszym obiekcie lub innych okolicznościach uniemożliwiających zrealizowanie pobytu, zapewniamy zakwaterowanie na identycznych zasadach w zaprzyjaźnionych obiektach w najbliższej okolicy.

Dla Państwa wygody proponujemy internetową rezerwację pokoi gościnnych .  Aby dokonać wstępnej rezerwacji, prosimy wypełnić poniższy formularz. Rezerwacja jest wiążąca po otrzymaniu potwierdzenia.

Hotel Zielona Góra